OGŁOSZENIA

INFORMACJE INWESTYCJE

20 listopada br. rusza nabór na lokale mieszkalne w Ramach Programu SIM Zagłębie

6 listopada 2023
Miło nam poinformować, że 20 listopada br. rusza nabór na lokale mieszkalne w Chrzanowie w ramach programu SIM Zagłębie. Jest to doskonała okazja dla mieszkańców, którzy poszukują komfortowego i przystępnego cenowo miejsca do zamieszkania.

Składanie Wniosków: Wnioski o zawarcie umowy najmu dla lokali mieszkalnych w ramach inwestycji realizowanej przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową Zagłębie Sp. z o.o. na terenie Gminy Chrzanów należy składać od 20 listopada do 1 grudnia 2023 r. na Dzienniku Podawczym Urzędu Miejskiego w Chrzanowie przy Aleja Henryka 20, 32-500 Chrzanów w zamkniętej kopercie, na której powinno znajdować się imię i nazwisko wnioskodawcy wraz z adresem oraz dopisek „Nabór na lokal mieszkalny w Chrzanowie w ramach SIM Zagłębie”.

Zasady przeprowadzania naboru, w tym kryteria pierwszeństwa oraz dodatkowe kryteria pierwszeństwa dla lokali mieszkalnych określa Uchwała Nr LVIII/602/2023 Rady Miejskiej w Chrzanowie z dnia 5 września 2023 roku oraz Zarządzenie Nr ORG.0050.498.2023 Burmistrza Miasta Chrzanowa z dnia 6 listopada 2023 roku

Więcej informacji na ten temat inwestycji na stronie SIM Zagłębie - zakładka Chrzanów.

Spotkanie Informacyjne: Chcielibyśmy także poinformować o spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się dnia 9 listopada 2023 roku o godzinie 17:30. Spotkanie to będzie miało miejsce w sali budynku "Sokół" przy ul. Sokoła 24 w Chrzanowie. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat programu SIM Zagłębie i zadać pytania dotyczące naboru na lokale mieszkalne.

!SIM.jpg [485.95 KB]