Zrealizowane projekty

 • Czułe spotkania z seniorami

  Projekt realizowany przez Fundację Czuła Stodoła zakładał organizację dla 40 chrzanowskich seniorów warsztatów garncarskich oraz spotkania z Piotrem Trybalskim – pisarzem Wydawnictwa Literackiego, dziennikarzem, podróżnikiem i fotoreporterem.

 • Pierwsi do pomocy

  Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Militarne GROT zakładał organizację dla 50 mieszkańców Gminy Chrzanów szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym w wypadkach, osobom, którym samoczynnie, radykalnie pogorszył się stan zdrowia.

 • Wyjazd integracyjny dla członków i sympatyków Klubu Absolwenta

  Projekt realizowany przez Klub absolwenta zakładał organizację wyjazdu integracyjnego dla członków i sympatyków Klubu absolwenta SOSW w Chrzanowie.

 • Chrzanowskie Gotowanie

  Projekt realizowany przez Grupę Chrzanowskie Tradycje Kulinarne zakładał stworzenie i wydanie książki kulinarnej z przepisami lokalnych potraw z terenu gminy Chrzanów.

 • Lato z brydżem

  Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Klub Brydża Sportowego LCK ATUT LIBIĄŻ zakładał organizację szkoleń z konwencji w nowoczesnym brydżu, 12 turniejów brydżowych oraz szkolenia w zakresie obsługi programu komputerowego do prowadzenia turniejów brydżowych dla 10 seniorów z terenu Gminy Chrzanów.