RealizujeMY

 • Wykonanie sygnalizacji świetlnej na połączeniu ulicy Oświęcimskiej, Łowieckiej i Juliana Przybosia

  Trwają prace nad zawarciem stosownego porozumienia pomiędzy gminą Chrzanów a Powiatem Chrzanowskim będącym zarządcą drogi objętej inwestycją.

 • Przebudowa wiaduktów kolejowych

  Jesteśmy świadkami największych inwestycji w Chrzanowie w XXI wieku. PKP modernizuje wiadukty i linię kolejową. Równolegle, za ponad 10 mln zł, gmina przebudowała układ drogowy. Te inwestycje podniosą jakość, bezpieczeństwo i wygodę przemieszczania się po mieście. Skorzystają nie tylko kierowcy, ale także piesi i rowerzyści.

 • Inwestycje w remizy Ochotniczych Straży Pożarnych

  Spory remont czeka w 2022 roku historyczną siedzibę chrzanowskiej straży pożarnej przy ul. Śląskiej oraz OSP w Płazie.

 • Budowa drogi ul. Borówkowej

  Rozpoczęła się kolejna inwestycja w naszej gminie.

 • Nowe miejsce do rekreacji w Luszowicach

  Na działce przy budynku OSP w Luszowicach powstanie mini park z utwardzonymi alejkami. To jedno z trzech zadań realizowanych w gminie, które zostaną sfinansowane w ramach 5. edycji Chrzanowskiego Budżetu Obywatelskiego.

 • Budowa ul. Łowieckiej i Podleśnej na os. Stara Huta

  Trwa przebudowa ulic: Łowieckiej i Podleśnej na os. Stara Huta. W ramach inwestycji powstaną też chodniki, oświetlenie i drogi rowerowe. Gmina pozyskała blisko 50% dofinansowania na to zadanie.

 • Rozbudowa Szkoły Podstawowej Nr 6 w Kościelcu

  Nowe sale lekcyjne, sala gimnastyczna i większe przedszkole. Chrzanów otrzyma blisko 15 mln zł dofinansowania na rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 6.

 • Tężnia solankowa

  Tężnia powstaje na terenie za Miejską Biblioteką Publiczną, w rejonie ul. Broniewskiego oraz ul. Struga w Chrzanowie. Obok jest plac zabaw i teren zielony, z których korzysta sporo osób. To właśnie dlatego gmina zdecydowała się zlokalizować ją właśnie w tym miejscu. Na budowę obiektu gminie udało się pozyskać dotację z budżetu województwa małopolskiego w wysokości 271 tys. zł.