INFORMACJE

EDUKACJA

Gmina otrzymała środki finansowe na wsparcie edukacji

30 czerwca 2022
Gmina Chrzanów otrzymała darowiznę pieniężną w wysokości 30.000,00 zł z przeznaczeniem jej na doposażenie klasopracowni oraz zakup sprzętu sportowego do prowadzenia zajęć z wychowania fizycznego. W ramach realizacji umowy do naszych szkół podstawowych trafiło łącznie 14 tablic interaktywnych oraz drobny sprzęt sportowy – piłki do siatkówki, do piłki nożnej, piłki do koszykówki, czy do unihokeja.

GAZ-SYSTEM S.A. z siedzibą w Warszawie odpowiada za przesył gazu ziemnego, zarządza gazociągami w Polsce oraz jest właścicielem Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu. W ramach programu inwestycyjnego 2015-2025 GAZ-SYSTEM realizuje ponad 2000 km nowych gazociągów w zachodniej, południowej i wschodniej części Polski.

GAZ-SYSTEM S.A. wsłuchuje się także w potrzeby instytucji i organizacji działających na rzecz dobra publicznego. Celem działalności dobroczynnej spółki jest pomoc organizacjom i instytucjom działającym na rzecz potrzebujących.

Obszarem wsparcia w zakresie działalności dobroczynnej jest m.in. edukacja, a na tym polu wsparcie instytucji działających na rzecz nauki, edukacji, oświaty i wychowania, podtrzymywania tradycji narodowej.

gazsystem2.jpg [1.12 MB]

Podobne aktualności

Dzień Edukacji Narodowej
EDUKACJA

Dzień Edukacji Narodowej

18 października 2022
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
EDUKACJA

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października 2022
Ortograficzni mistrzowie
EDUKACJA

Ortograficzni mistrzowie

4 października 2022